etna-polistireninis-putplastis - ETNA polistireninis putplastis - UAB Prestėja

Perkamiausios

Prekių sąrašas pagal gamintoją ETNA

Polistireninis putplastis

Polistireninis putplastis šiandien plačiausiai naudojamas kaip ekonomiškai efektyvi termoizoliacija pastatų šiltinimui, taip pat kelių ir krantinių įrengimui, interjero ar eksterjero dekoravimui.šiandien plačiausiai naudojamas kaip ekonomiškai efektyvi termoizoliacija pastatų šiltinimui, taip pat kelių ir krantinių įrengimui, interjero ar eksterjero dekoravimui. 
EPS-polistireninis-putplastis120_60.pngGaminame:


 


Įprastą baltą polistireninį putplastį nuo EPS 50 iki EPS 250 (klientui pageidaujant galimi ir kiti parametrai).


 


EPS-N-su-grafitu-ETNA120_60.png 


 


Polistireninį putplastį su grafitu ETNA EPS N, – grafitas padidina putplasčio šiluminę varžą ir leidžia naudoti plonesnį izoliacijos sluoksnį.


EPS-T-silumos-ir-garso-smugio-Izoliacija 


 


Taip pat pagal specialią technologiją gaminame smūgio garso izoliacijai skirtas polistireninio putplasčio plokštes ETNA EPS T. Šios rūšies plokštės yra efektyvi, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės ir nekeičianti savo savybių per visą tarnavimo konstrukcijoje laikotarpį šilumos ir smūgio garso izoliacija. Naudojant šias plokštes konstrukcijose smūgio garso izoliacijos rodiklį ΔLw galima pagerinti net iki 33 dB. Šios plokštės ypač tinka naudoti grindims po išlyginamuoju betono sluoksniu gyvenamuosiuose, administraciniuose, poilsio ir kt. pastatuose šiltinimui, siekiant komfortiškos garso izoliacijos.Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 35 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 35 dalykų

Sekite mus „Facebook“