Produktai - ETNA polistireninis putplastis - UAB Prestėja

Perkamiausios

Produktai

ETNA EPS 50
ETNA EPS 60
ETNA EPS 70
ETNA EPS 70 NEO

ETNA EPS PREMIUM 70 NEO
ETNA EPS 80
ETNA EPS 80 NEO
ETNA EPS 100
ETNA EPS 100 NEO

ETNA EPS 150
ETNA EPS 200
ETNA EPS T
ETNA EPS 250
ETNA EPS-S
EKSTRUZINIS POLISTIROLAS
ŠILTINIMO SISTEMA POLYNOR
AKFIX PU PUTOS

„Kad statybos tęstųsi! Pirk bent 3 kubinius metrus fasadinio polistireninio putplasčio ETNA EPS70 arba ETNA EPS7ON ir už kiekvieną 3 kubinių metrų užsakymą gauk MITTO PK780 klijuojančių putų flakoną (750 ml) tik už 1 Eurą su PVM. Jei perki, pavyzdžiui, 9 kubinius metrus ETNA putplasčio, gauni tris MITTO PK780 klijuojančių putų flakonus už 3 Eurus su PVM. Nesnausk! Akcija vyksta nuo 2023 metų spalio 9 iki lapkričio 10 dienos imtinai.” 

Etna-Mitto-akcija

Gaminami 1200 mm ilgio, 1000 mm pločio ir 3000 mm aukščio polistireninio putplasčio blokai, kurie pjaustomi į plokštes pagal užsakovo poreikį.

Standartinės ETNA plokštės yra 20 cm ilgesnės ir 10 cm platesnės nei kitos Lietuvoje parduodamos plokštės. Taip yra dėl to, kad naujausia europinė įranga, skirta gaminti polistireninį putplastį, nuo šiol gaminama būtent tokių standartinių išmatavimų.

20000101-IMG_2084small

Taip siekiama suvienodinti visų pagrindinių statybinių medžiagų pločius: gipso kartono, OSB, CDP, ekstrudinis polistirolo, apšiltinimo vatos standartinis plotis yra 1200 mm. Suvienodinus išmatavimų standartus, lengviau pasiskaičiuoti reikiamos medžiagos statyboms kiekį bei naudoti statybines medžiagas kartu.

20 % didesnės nei įprastai plolistireninio putplaščio plokštės leidžia greičiau atlikti apšiltinimo darbus, ant pastato fasado ar stogo lieka mažiau plokščių sujungimų, tokio dydžio plokštes galima talpiau sudėti į krovininį transportą – standartinis vilkiko plotis 2,45 m.

Frezavimas

frezavimas

Naudojant naujausią įrangą ir klientui pageidaujant, polistireninio putplasčio plokštėse galime išfrezuoti itin tikslias išėmas, kurios padės montuoti polistireninį putplastį nepaliekant šalčio tiltelių.

Asortimentas

EPS BALTAS

Įprastas baltas polistireninis putplastis (polistirolas) gaminamamas nuo EPS 50 iki EPS 200 (klientui pageidaujant galimi ir kiti parametrai).

EPS n su grafitu

Polistireninis putplastis (polistirolas) su grafitu ETNA EPS N (nuo EPS N50 iki EPS N100), – grafitas padidina putplasčio šiluminę varžą ir leidžia naudoti plonesnį izoliacijos sluoksnį.

EPS n premium su grafitu

Polistireninis putplastis (polistirolas) su dar didesniu grafito kiekiu ETNA EPS70N PREMIUM.
Didesnė šio produkto šiluminė varža leidžia suploninti termoizoliacinės medžiagos sluoksnio storį. Šilumos laidumo koeficientas – 0,030 W/(m*K). Gaminama iš dalies perdirbtų žaliavų.

EPS T smugio ir garso izoliacija
Taip pat pagal specialią technologiją gaminamos smūgio garso izoliacijai skirtas polistireninio putplasčio (polistirolo) plokštės ETNA EPS T. Šios rūšies plokštės yra efektyvi, ilgaamžė, neįgerianti drėgmės ir nekeičianti savo savybių per visą tarnavimo konstrukcijoje laikotarpį šilumos ir smūgio garso izoliacija. Naudojant šias plokštes konstrukcijose smūgio garso izoliacijos rodiklį ΔLw galima pagerinti net iki 33 dB. Šios plokštės ypač tinka naudoti grindims po išlyginamuoju betono sluoksniu gyvenamuosiuose, administraciniuose, poilsio ir kt. pastatuose siekiant komfortiškos garso izoliacijos.


Sekite mus „Facebook“